Program ksiegowy dla stowarzyszen

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, idące w miejscu Windows, są niezwykle skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Istnieją także firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w ostatnie komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowatorskie rozwiązania i szanse w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i pełnej. Kupi na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można skorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem programu jest element Płace. Występuje on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i obliczania zarobków. Bogata w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten osiągnie więcej na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno wtedy żyć dużo interesująca oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane zmiany w przepisach, które z rozmaitych powodów mogą po nisku nie dojść do grupy klasycznej.